Mokymo programos pavadinimas, kodas: KELIŲ STATYBOS IR PRIEŽIŪROS DARBUOTOJO MODULINĖ PROFESINIO MOKYMO PROGRAMA – T43073201
Suteikiama kvalifikacija: Kelių statybos ir priežiūros darbuotojas
Programos trukmė: 31,5 sav. / 1260 val.
Programos aprašymas: Programos paskirtis. Parengti kvalifikuotą kelių statybos ir priežiūros darbuotoją, įgijusi profesines kompetencijas šiems veiklos procesams: pasirengimas kelių statybos, priežiūros ir remonto darbams, žemės sankasos įrengimui, kelio dangos klojimui, hidrotechninių kelio statinių įrengimui, kelių priežiūrai ir remontui, kelių statybos ir remonto įrengimų naudojimui.
Mokymo programos moduliai. Saugus kelio darbų atlikimas; Kelių statybos, remonto ir priežiūros zonų (aikštelių) įrengimas; Kelių statybos ir remonto medžiagų parinkimas ir sandėliavimas; Kelių statybos darbų vykdymo brėžinių skaitymas ir perengiamųjų matavimų ir žymėjimų darbų atlikimas; TR1 kategorijos traktorių ir SM kategorijos mašinų vairavimas; Darbas su SM kategorijos žemės darbų ir grunto kasimo įrengimais; Žemės sankasos ir kitų žemės kasimo darbų atlikimas; Kelio pagrindo įrengimas; Kelio dangos paklojimas ir apdorojimas; Vandens nuleidimo įrengimų montavimas; Kelių priežiūros darbų atlikimas; Kelių remonto darbų atlikimas; Įvadas į darbo rinką.
Vieno dalyvio mokymo kaina: Mokykline forma – 2.924,78 EUR 

Pameistrystės forma – 3.654,18 EUR