Medienos technologijų ir baldų gamybos inovacijų SPMC

  1. Pradžia
  2. Sektoriniai centrai
  3. Medienos technologijų ir baldų gamybos inovacijų SPMC

Tai modernus profesinio mokymo centras yra pirmasis iš 42-jų sektorinių praktinio  mokymo centrų, numatytų įkurti Lietuvoje.

2012 m. atidarytas Medienos technologijų ir baldų gamybos inovacijų sektorinis praktinio mokymo centras  (Taikos pr. 127 B, Kaune), gerina praktinio mokymo paslaugų prieinamumą besimokantiems kitose profesinio mokymo įstaigose, kolegijose, universitetuose, bendrojo ugdymo mokyklose, taip pat sudarytos sąlygos profesijos mokytojams, technologijų mokytojams, įmonių, darbuotojams tobulinti kvalifikaciją.

Modernizuota Centro praktinio profesinio mokymo bazė įgalina įgyti profesinę kvalifikaciją, atitinkančią Europos Sąjungos technologijų lygį. Technologinė įranga, naudojama praktiniam mokymui, moderni ir šiuolaikiška, atnaujinta ir modernizuota Europos regiono plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Medienos technologijų ir baldų gamybos inovacijų sektoriniame praktinio mokymo centre mokiniai mokosi aptarnauti CNC centrus su programiniu valdymu, šiuolaikiškai įrengtos dirbtuvės atviros visiems, norintiems tobulinti ar įgyti staliaus, baldžiaus ar kitą panašią specialybę.

Naujuoju centru naudosis ne tik Kauno technikos profesinio mokymo centro mokiniai, bet ir iš kitų Lietuvos profesinio mokymo įstaigų atvykę jaunuoliai, universitetų, kolegijų studentai.

Sektorinio praktinio mokymo centro pagrindinis tikslas yra užtikrinti, kad besimokantieji, naudodamiesi naujosiomis technologijomis ir profesijai reikalinga įranga, įgytų darbo rinkos poreikius atitinkančius praktinius gebėjimus.

KONTAKTAI

Medienos technologijų ir baldų gamybos inovacijų SPMC vadovas
Audrius Stankevičius
Tel. +370 670 01596
audrius.stankevicius@kautech.lt
Taikos pr. 127 B, Kaunas