Variklinių transporto priemonių remonto sektorinis praktinio mokymo centras

  1. Pradžia
  2. Sektoriniai centrai
  3. Variklinių transporto priemonių remonto sektorinis praktinio mokymo centras

Variklinių transporto priemonių remonto sektorinis praktinio mokymo centras įkurtas 2013-11-14, pastatytas vienas ir rekonstruoti du pastatai, rekonstruota vairavimo mokymo aikštelė.

Variklinių transporto priemonių remonto praktinio mokymo centras  yra vienas moderniausių centrų Kauno  regione,   variklinių transporto priemonių ir remonto specialistų praktiniam mokymui įrengtos, automobilių sandaros, važiuoklės ir transmisijos, variklių TP  ir diagnostikos, kėbulų remonto praktinio mokymo dirbtuves, automobilių elektros sistemų, dyzelinių maitinimo sistemų laboratorijos.

Čia yra įdiegta naujausia šiuolaikinė įranga, – variklio galios patikros stendas,  šiuolaikinė suvirinimo, darbui su įvairiais metalais jų ruošiniais įranga, moderni kėbulų dažymo kamera, plovykla.

Šiame centre mokiniai pritaiko teorines žinias praktiniuose darbuose ir įgyją visas reikalingas automobilio mechaniko specialisto kompetencijas. Šiuo centru naudosis ne tik Kauno technikos profesinio mokymo centro mokiniai, bet ir iš kitų Lietuvos profesinio mokymo įstaigų atvykę jaunuoliai, universitetų, kolegijų studentai.

Sektorinio praktinio mokymo centro pagrindinis tikslas yra užtikrinti, kad besimokantieji, naudodamiesi naujosiomis technologijomis ir profesijai reikalinga įranga, įgytų darbo rinkos poreikius atitinkančius praktinius gebėjimus.