Įspūdžiai iš „Nacionalinių atvirų durų dienų 2023″

  1. Pradžia
  2. Renginiai
  3. Įspūdžiai iš „Nacionalinių atvirų durų dienų 2023″

Kauno technikos mokymo centras, kartu su visos šalies profesinio mokymo įstaigomis balandžio 21–22 d. nuo 10 iki 18 val. organizavo “Nacionalines atvirų durų dienas 2023”. 

Renginio metu kvietėme tiek moksleivius ir jų tėvus, tiek suaugusius, visus besidominančius įgyti profesinę kvalifikaciją apsilankyti ir susipažinti su profesiniu mokymu, jo programomis, stojimo sąlygomis, mokymosi aplinka bei atlikti praktines užduotis.

Susipažinti su KAUTECH mokymo centrais atvyko įstaigų atstovai, bei suinteresuoti asmenys iš visos Lietuvos: VšĮ Užimtumo centro, Kauno Palemono gimnazijos, VDU klasikinio ugdymo mokyklos, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos, Kauno r. Ežerėlio pagrindinės mokyklos, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos, Neveronių gimnazijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos, Šakių Žiburio gimnazijos, Klaipėdos Vėtrungės gimnazijos, Generolo Povilo Plechavičiaus licėjaus, Kėdainių Spindulio mokyklos, Kauno r. Domeikavos gimnazijos, Kauno Prano Daunio ugdymo centro, Kauno Šv. Roko mokyklos, Kauno Jono Laužiko mokyklos, Prienų Revuonos pagrindinės mokyklos. 

Renginio dienomis mūsų centro skyriai pristatė tokias praktines veiklas kaip: gėlių iš lukšto gamyba, inkilų iš ruošinių gamyba, suvenyrų iš medžiagos gamyba, atvykę turėjo galimybę iš paruoštų vėdinimo sistemų medžiagų surinkti sistemą,  gamino atskiras dalis reikalingas saulės kolektoriui, jungė skirtingus vamzdžius su įvairiomis fasoninėmis  jungtimis, susipažino su vandens ėmimo ir tiekimo sistemomis bei geriamo buitinio vandens kokybe ir sudėtimi.

Vyko pynimo iš vytelių amato, statybos darbų ir pirmosios pagalbos demonstravimas, rankdarbių gaminimas, asmens KMI nustatymas ir duomenų analizė.

Visuose skyriuose vyko pažintinės ekskursijos ir profesijų pristatymai. 

Džiaugiamės, kad atvykusiems suteikėme teorinių ir praktinių žinių, taip paskatindami priimti tinkamiausią sprendimą planuojant savo profesinę ateitį.