Karjeros diena Kauno technologijų mokymo centre

  1. Pradžia
  2. Renginiai
  3. Karjeros diena Kauno technologijų mokymo centre
Kauno technologijų mokymo centre, vasario 23 d., vyko jau tradicija tapęs karjeros dienos renginys „Gauk kontaktą – pasirašyk kontraktą 2023″.
Šio renginio tikslas užtikrinti glaudų bendradarbiavimą su socialiniais partneriais, įmonių atstovais, siekiant, kad mokiniai atrastų tikslinę darbo ar praktikos vietą, o darbdaviai surastų kompetentingą ir kvalifikuotą darbuotoją.
Kontaktų mugėje dalyvavo per 20 pramonės įmonių, kurių tarpe BACC įmonės – narės  UAB „Continental Automotive Lithuania“, UAB „HELLA Lithuania“; UAB „CIE LT Forge“; UAB „HI-STEEL“; UAB „Baltec CNC Technologies“. Taip pat dalyvavo AB „Kauno baldai“;  UAB „KB Components“;   UAB „IREMAS“; UAB Kaunas Aircraft Maintenance Services;   UAB „Nordic Idea“;  UAB „Baltic logistic solutions“; UAB „Hydro Extrusion Lithuania“; UAB Žilinskis ir Co;  AB „Kelių priežiūra“;  UAB „Litcargus“; UAB „Gi Group Lithuania“; UAB „Peikko Lietuva“;  UAB „Robotex“; UAB „Volvo Lietuva“;   UAB „Inti“; UAB „FREDA“, UAB „FREDA II“; VŠĮ „Tapk laisvas“; UAB „Mantinga“.
Tikimės, kad renginio metu užmegzti kontaktai jaunuoliams pagelbės ne tik surasti galimybę praktikai/pameistrystei, bet ir nuolatiniam darbui bei naujoms karjeros perspektyvoms.