Kviečiame į netradicinę ir įtraukiančią ATVIRŲ DURŲ DIENĄ 2023.

  1. Pradžia
  2. Renginiai
  3. Kviečiame į netradicinę ir įtraukiančią ATVIRŲ DURŲ DIENĄ 2023.

Kauno technologijų mokymo centras kviečia Jūsų įstaigą į netradicinę ir įtraukiančią ATVIRŲ DURŲ DIENĄ 2023.

Po rugsėjį įvykusios reorganizacijos, Kauno technikos profesinio mokymo centras ir dar dvi profesinio mokymo įstaigos suvienijo jėgas tam, kad taptų dar stipresni ir tapo Kauno technologijų mokymo centru.

Visos mūsų didelės bendruomenės vardu, norime pakviesti į kasmetinį  renginį „Atvirų durų diena 2023“, kuris vyks 2023 m. kovo 2 d., 10.00 – 14.00 val.,  Kauno technologijų mokymo centre, Orlaivių remonto dirbtuvėse,  adresu Taikos pr. 127B, Kaunas.

Kautech yra didžiausia inžinerinio profilio profesinio mokymo įstaiga Kauno regione, apimanti architektūros ir statybos, inžinerijos, transporto paslaugų, informacijos ir ryšio technologijų, verslo ir administravimo, paslaugų asmenims, gamybos ir perdirbimo, sveikatos priežiūros, socialinės gerovės sritis.

Jums pristatysime 2023 m. profesinio mokymo programas, supažindinsime su mokymosi galimybėmis ir atsakysime į visus Jūsų klausimus. Susitikimų metu pažinsite visas profesijas, mūsų mokytojus bei veiklas ir atrasite daug įvairiausių projektų, kuriuos jums siūlo KAUTECH.

10.00 – 12.00 val. „Profesijų šou“ programos metu, Jūsų lauks:
Ozono kokteilių gamyba, pirmos pagalbos teikimas, dirbtinio kvėpavimo mokymai, ratų montavimas, medienos dirbinių gamyba,  orlaivių mechaniko rengimo ypatumų  pristatymas, transporto priemonių įrangos demonstravimas,  rankdarbių gamyba, dekoravimo elementai maisto gamyboje, statybos darbų demonstravimas.

IR DAR DAUG KITŲ PRAKTINIŲ UŽSIĖMIMŲ PROFESINIO MOKYMO SKYRIUOSE, Į KURIUOS GALITE REGISTRUOTIS (iki kovo 1 d. imtinai):

Kilus klausimams prašome kreiptis: Elinga Šežikienė, tel. +370 606 21259, el. p. elinga.sezikiene@kautech.lt