Kitoks darbo stebėjimo vizitas Sakartvele

  1. Pradžia
  2. Projektai
  3. Kitoks darbo stebėjimo vizitas Sakartvele

Suplanuotas darbo stebėjimo vizitas Sakartvele, Tbilisio technikos universitete, dėl nenuspėjamo kartvelų charakterio ir miesto grožio pavirto į 24/7 kultūros ir žinių rinkimo maratoną. Prie nesibaigiančio informacijos srauto apie šalies istoriją prisidėjo profesorius Givis Gavardašvilis, kuris diena iš dienos rodė vis naujus miesto rajonus bei lankomos įstaigos skyrius. Profesijos mokytojos Dovilė Rudokaitė ir Vilda Grybauskienė lankėsi ne tik Tbilisio universiteto tarptautiniame skyriuje, kur aptarė bendradarbiavimo galimybes profesinio mokymo srityje, bet apsilankė ir Agronomijos fakultete. Šiame fakultete įvyko susitikimas su dekanu. Sukvietus studentus buvo pristatyta Lietuva ir jos specifiniai bruožai, kurie buvo įdomus būtent šio fakulteto studentams.

Netikėtas kvietimas į Lietuvių kalbos ir kultūros centrą įsikūrusį universiteto patalpose nustebino, bet labiausiai sužavėjo čia besilankančių ir lietuvių kalbą besimokančių net 36 studentų kartvelų noras pažinti mūsų šalį.

Apsilankymas universiteto bibliotekoje bei Tsotne Mirtskhulava vandenų valdymo institute leido giliau pažvelgti ir suprasti, kodėl šalis tokia spalvinga ir turtinga. Sakartvelas – įspūdinga šalis, kupina kontrastų, istorinių įvykių ir gamtos turtų gausos.

Džiaugiamės Erasmus+ programos teikiamomis galimybėmis, kurios leidžia pažinti naujas šalis ir jų mokslo pasiekimus, švietimo sistemą, kultūrą ir tradicijas.

                                                                Profesijos mokytojos Vilda ir Dovilė