„AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2023“ kviečia moksleivius atrasti sprendimą savo karjerai: jau 2023 m. sausio 19 dieną, Kauno Žalgirio arenoje.

  1. Pradžia
  2. Renginiai
  3. „AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2023“ kviečia moksleivius atrasti sprendimą savo karjerai: jau 2023 m. sausio 19 dieną, Kauno Žalgirio arenoje.
Studijų pasirinkimas kiekvienam jaunam žmogui yra labai atsakingas ir sudėtingas procesas. Jaunuoliams, šiame gyvenimo ir pirmajame profesinio kelio pasirinkimo etape, itin aktualu turėti ir puoselėti viziją ateities karjerai: kuo norima tapti ir kokių sprendimų bei veiksmų prireiks, kad tai pasiekti. Tam, kad susikurti teisingą viziją ir realistiškus tikslus, kad ši vizija vieną dieną virstų realybe,  jaunam žmogui jau dabar reikia priimti argumentuotus sprendimus: domėtis studijų pasiūla, rinkti informaciją, įvertinti savo turimus talentus ir jų pritaikomumą ateities profesijai, konsultuotis su ekspertais, savo sričių žinovais.
Kviečiame apsilankyti Aukštųjų mokyklų mugėje, susitikti su Kautech atstovais ir pasikalbėti, kaip tinkamai pasirinkti ateities profesijas.  Kautech darbuotojai ir mokiniai suteiks visą būtiną informaciją apie priėmimo tvarką, pasirengimą mokslams; duos vertingų patarimų, kaip surasti savo ateities kelią.
Renginys NEMOKAMAS.
Daugiau informacijos: čia