Š. m. lapkričio 13 d. – gruodžio 10 d. Kauno technologijų mokymo centro  mokinys Klaidas Kivyta atliko praktiką  BHC LTD  Vilijandi, Estijoje pagal ,, Erasmus + ” programą ir dalinasi savo įspūdžiais:

„Vizito metu susipažinau su labai svetinga ir draugiška projekto vadove Tiiu Vaher, kuri šiltai mane priėmė ir aprodė Viljandi miestą bei mokyklą. Aplankėme Viljandi pilies griuvėsius, tai pat galėjau pamatyti ir Viljandi ežerą.

Įmonėje  BHC LTD  susipažinau su draugiškais  bei darbščiais  darbuotojais. Su jais buvo lengva ir malonu bendrauti. Susiradau draugų, su kuriais  pasidalinau žiniomis.

Įmonės  BHC LTD  įranga yra moderni, patalpos švarios ir erdvios. Suvirinimo aparatai Fronius modernūs ir kokybiški,  su jais gaunama kokybiška ir tvirta siūlė. Šiuos aparatus galima susieti su mobiliojo ryšio telefonu ir projektuoti  bei reguliuoti aparato parametrus. 

Pats Viljandi miestas nustebino savo netradicine Kalėdų eglute, kuri pagaminta iš senų gatvės šviestuvų. Miestas taip pat sužavėjo savo švara. 

,, Erasmus + ” programa man suteikė naujų žinių ir patirties, įkvėpė siekti daugiau ir tobulėti, mokyti ir mokytis.“

Projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.