Būsimi ekspeditoriai sėkmingai ruošiasi karjerai

  1. Pradžia
  2. Projektai
  3. Būsimi ekspeditoriai sėkmingai ruošiasi karjerai

Kauno technologijų mokymo centro Verslo ir paslaugų skyriaus ekspeditoriaus specialybės mokiniai Mantas Daujotis ir Gerardas Ramanauskas atliko praktinę stažuotę Estijoje. Tik atvykus juos pasitiko projektų vadovė, Katre. Pirmąją dieną įsikūrė Rakverės miestelyje. Kitą dieną praleido mokykloje, kurioje pamatė, kaip mokiniai mokosi įvairių profesijų bei atlikinėja praktiką. Mokiniai susipažino su logistikos mokytojais su kuriais vėliau vyko į ekskursija. Projektų vadovė juos, ne tik noriai supažindimo su mokyklos erdvėmis, bet ir išsamiai papasakojo apie Estijos mokymo sistemą. Mokiniai žinoma liko sužavėti mokymosi sąlygomis, bei atsakingu požiūriu į praktikos atlikimą ir profesnių įgūdžių įgyjimą įmonėse.

Būsimi ekspeditoriai praktinis įgūdžius tobulino įmonėje pavadinimu „OG Elektra AS”. Mokiniai mokėmės naudotis dar nematytomis technologijomis ir įrenginiais, tobulino įgūdžius sudarydami užsakymus, priimdami užsakymus bei planuodami vairuotojams maršrutus pagal nustatyta įmonės tvarką. Pirmas dvi savaites dirbo kartu su mentoriais, kurie  padėjo susipažinti su sandėliu bei naujomis technologijomis, kad likusį stažuotės laiką galėtų dirbti savarankiškai. Mokiniams praktikos metu labai stengėsi padėti ir nuolat domėjuosi jų darbo procesu įmonės darbuotojai.

Laisvalaikiu vaikinai aplankė visą Rakverės miestelį. Buvo nuvykę ir į Taliną, kuriame taip pat susipažino su lankytinomis vietomis.

„Norime padėkoti už galimybę pasisemti naujų žinių ir įgyti patirties savo profesijoje, aplankyti nuostabią šalį Estiją, pažinti ir prisiliesti prie jos kultūros. Siūlome ir kitiems mokiniams pasinaudoti „Erasmus+” programa bei pagilinti pasirinktos profesijos žinias”, – teigia Mantas ir Gerardas.

Projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.