Džiaugiamės Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimais

  1. Pradžia
  2. Renginiai
  3. Džiaugiamės Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimais

Kauno technologijų mokymo centro atstovai šių metų gruodžio 2-ąją dalyvavo iškilmingame Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tradiciniame metiniame bendruomenės renginyje, kuriame rinkosi verslo, valdžios, akademinės bendruomenės bei socialiniai partneriai. 

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius sveikindamas susirinkusius vakaro svečius padėkojo už pasitikėjimą atstovauti verslo bendruomenei, kurios pasiekimai vis labiau matomi. 

Metiniame verslo bendruomenės vakare netrūko sveikinimo žodžių, padėkų ir apdovanojimų. Bronzos „Darbo žvaigžde“ – vienu aukščiausių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimu, teikiamu už ypatingus asmeninius nuopelnus šalies verslui ar rūmų sistemos plėtrai apdovanotas –  Paulius Čepas, Kauno technologijų mokymo centro direktorius. Bronzos „Darbo žvaigždes“ kartu su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentu Zigmantu Dargevičiumi ir generaline direktore Olga Grigiene įteikė ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidiumo nariai: Arūnas Tarnauskas, Mindaugas Misiūnas, Vidas Butkus, Vydas Damalakas ir Vaida Butkuvienė. „Darbo žvaigždės“medaliu už nuopelnus įmonei, pripažįstant ir įvertinant ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, profesinę etiką, aukštus asmeninės atsakomybės reikalavimus ir asmeninį indėlį apdovanotos Dalytė Rudzevičienė, Kauno technologijų mokymo centro Vilkijos skyriaus vadovė ir Daiva Vyšniauskienė.

Be gausių apdovanojimų susirinkusiųjų laukė ir nepamirštama vakaro programa, kurioje netrūko ir staigmenų. Tradicinio metinio Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų renginio oficialiąją dalį iškilmingai atidarė tarptautinis vyrų choras „UNIA“. Šokti ir kartu dainuoti visus renginio svečius kvietė Egidijus Sipavičius kartu su Kauno bigbendu parengta koncertinė programa „Tavo melodijos kitaip“. Į linksmybių sūkurį įtraukė legendinės POP muzikos merginų grupės „MAN-GO“ koncertas. 

Džiaugiamės apdovanojimais už Centro bendruomenės darbo įvertinimą ir didžiuojamės būdami Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės dalimi.