Kautech pradeda vykdyti naują „ERASMUS+“ projektą strateginės partnerystės srityje

  1. Pradžia
  2. Projektai
  3. Kautech pradeda vykdyti naują „ERASMUS+“ projektą strateginės partnerystės srityje

 

 

      Kauno technologijų mokymo centras dalyvauja ilgalaikiame strateginės partnerystės tarptautiniame „Erasmus+“ projekte „Įrankiai, padedantys tapti T formos profesionalu“. Šiame projekte dalyvauja partneriai iš šešių šalių: Ispanijos, Maltos, Lietuvos, Rumunijos, Graikijos ir Olandijos. Šio projekto su „Tool for T“ sukurta platforma siekiama prisidėti prie mūsų mokinių ir mokytojų tobulėjimo, kad jie galėtų naudotis šiuolaikiniais metodais siekiant dar geriau atnaujinti ir sustiprinti švietimą. Siekiama bus padaryti patrauklesnį hibridinį mokymąsi ir suaktyvinti supratimą apie pilietiškumo svarbą naudojant šiuolaikinius metodus.

Atsižvelgiant į bendras partnerių vykdomas strategijas sutarta sukurti duomenų bazę padėsiančią mokytojams naudojantis parengtomis priemonėmis ir įrankiais, padedančiais ugdyti mokinius, kad šie taptų praktiškais pasaulinio masto piliečiais. Mokiniams bus parengtos savarankiško mokymosi formos užduotys, kad jie galėtų dirbti savarankiškai.

Susitikimo metu aptarta projekto valdymas, sklaida ir poveikio vertinimas, taip pat numatyti susitikimai patirties dalijimuisi bei darbo rezultatų pristatymams. Planuota kiekvieną susitikimą rengti vis kitoje šalyje.

Susitikime dalyvavę Nyderlandų nacionalinė agentūros atstovai įvertino platformos struktūrą ir turinį, partneriams pateikė vertingų įžvalgų ir rekomendacijų tolimesniam platformos tobulinimui, siekiant viso projekto sėkmės.